عمران اطلس ایرانیان
about-sm

درباره شرکت

شرکت عمران اطلس ایرانیان در سال 91 فعالیت خود را در قالب بخشی از زنجیره ارزش شرکت ایرانیان اطلس آغاز نمود و موفق شد تا با توان فنی و مهندسی خود نیازهای گروه را در حوزه ساخت با کاربری‌های مختلف اعم از تجاری، اداری، مسکونی و کلینیکی برآورده سازد. افزایش رضایت کارفرما، کاهش انحراف زمانی عملیات اجرایی، ارتقاء کیفیت پروژه‌ها، ارائه خدمات و دستیابی به استانداردهای ملی و بین‌المللی و انتقال دانش فنی و اجرایی در حوزه ساخت پروژه‌های عمرانی، همگی در سایه وجود یک شرکت قدرتمند در زمینه اجرا و ارائه خدمات پیمانکاری محقق می‌شود. این همان نقشی است که عمران اطلس ایرانیان برای این گروه شرکت‌ها ایفا می‌کند. این شرکت به‌زودی عملیات اجرایی چند پروژه بزرگ دیگر را در نقاط مختلف کشور آغاز خواهد کرد.

About

پیدایش

شرکت عمران اطلس ایرانیان در سال ۹۱ فعالیت خود را در قالب بخشی از زنجیره ارزش شرکت ایرانیان اطلس آغاز نمود و موفق شد تا با توان فنی و مهندسی خود نیازهای گروه را در حوزه ساخت با کاربری های مختلف اعم از تجاری، اداری، مسکونی و کلینیکی برآورده سازد. افزایش رضایت کارفرما، کاهش انحراف زمانی عملیات اجرایی ، ارتقاءکیفیت پروژه ها، ارائه خدمات و دستیابی به استانداردهای ملی و بین‌المللی و انتقال دانش فنی و اجرایی در حوزه ساخت پروژه های عمرانی، همگی در سایه وجود یک شرکت قدرتمند در زمینه اجرا و ارائه خدمات پیمانکاری محقق می شود. این همان نقشی است که عمران اطلس ایرانیان برای این گروه شرکت ها ایفا می کند. این شرکت به زودی عملیات اجرایی چند پروژه بزرگ دیگر را در نقاط مختلف کشور آغاز خواهد کرد.


شرکت عمران اطلس ایرانیان، فعال در زمینه پروژه‌های ساختمانی با تنوع کاربری تجاری، اداری، مسکونی، اقامتی و تفریحی، توجه به کیفیت، مسائل ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی را به عنوان یک آرمان تلقی می‌کند. نیت و مقصود ما دستیابی به رضایتمندی مشتریان و ذی‌نفعان کلیدی، توسعه پایدار، ایجاد محیط کاری ایمن و پیشگیری از وارد شدن صدمه به منابع انسانی، اموال و محیط زیست می‌باشد. در این راستا و برای اطمینان بخشیدن به ذی‌نفعان، پایبندی به انجام کامل تعهدات، صیانت از محیط‌زیست و حفظ سلامت و ایمنی کارکنان، شرکت عمران اطلس ایرانیان اقدام به استقرار و به روز آوری سیستم یکپارچه مدیریت بر اساس استانداردهای ISO9001:2015 ، ISO14001:2015 ، ISO45001:2018 نموده است تا با اجرای صحیح، بهبود مداوم و افزایش اثربخشی آن در رعایت کلیه الزامات قانونی و مقرراتی مرتبط با فعالیت‌ها و فرآیندهای سازمان با همکاری و مشارکت کارمندان در راستای دستیابی به اهداف زیر گام بردارد:

افزایش رضایتمندی سرما‌یه‌های انسانی با حفظ کرامت انسانی، ارتقاء دانش و تخصص و برآورده کردن نیازهای آنان
افزایش رضایتمندی مشتریان و ذی‌نفعان کلیدی با نگرش برد-برد
ارتقاء سطح برند
اجرای پروژه‌ها با کیفیت بالا، هزینه‌ و زمان مطلوب
اشتغالزایی و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در انجام پروژه‌های مشارکتی
کاهش جنبه‌ها و آسیب‌های زیست محیطی از طریق استفاده صحیح از منابع و مدیریت بهینه حامل‌های انرژی
ایجاد محیط ایمن و سلامت برای همه کارکنان شرکت با تعهد به اصول توسعه پایدار از طریق پشتیبانی، ارزیابی و حذف خطرات و کاهش ریسک‌های ایمنی و بهداشت شغلی

logo-area