دریافت گواهینامه سرآمدی جایزه مدیریت دانش توسط شرکت عمران اطلس ایرانیان

دریافت گواهینامه سرآمدی جایزه مدیریت دانش توسط شرکت عمران اطلس ایرانیان

۱۹ آذر ۱۴۰۲
دریافت گواهینامه سرآمدی جایزه مدیریت دانش توسط شرکت عمران اطلس ایرانیان

در فرآیند ارزیابی، اقدامات شرکت در خصوص چگونگی تولید دانش، ذخیره سازی ، اشتراک گذاری و بهره برداری از دانش از طریق بررسی معیارهایی همچون رهبری، تعیین استراتژی ، فرآیندها، ابزارها و تکنیک ها مورد ارزیابی قرار گرفته و بر این اساس ، نقاط قوت و قابل بهبود شناسایی و جایگاه هر سازمان در مسیر بلوغ مدیریت دانش تعیین می‌شود.

در این دوره از ارزیابی مدیریت دانش، شرکت‌هایی همچون شرکت پالایش نفت اصفهان، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی(پیدمکو)، بانک صنعت و معدن، سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و .... که سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌ مدیریت دانش را دارند حضور داشته و تجربیات خود را ارائه و مورد ارزیابی قرار گرفتند که در میان آن‌ها، شرکت عمران اطلس ایرانیان با تلاش کارکنان شرکت و همراهی و حمایت مدیرعامل محترم موفق به دریافت گواهی‌نامه‌ سرآمدی مدیریت دانش گردید.

ارزیابی و سنجش سطح بلوغ سازمانی در حوزه مدیریت دانش ، جلب حمایت وهمراهی مدیران ارشد و بسترسازی لازم جهت شکل گیری فرهنگ سازمانی مرتبط با حوزه مدیریت دانش و همچنین حضور در شبکه‌ سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه مدیریت دانش و بهره‌برداری از تجربیات آنان ، از جمله مهم‌ترین اهداف و دستاوردهای شرکت جهت حضور در فرایند ارزیابی مدیریت دانش بوده است.

مراسم اختتامیه جایزه سرآمدی مدیریت دانش با حضور صاحب نظران و شرکت های مطرح روز چهارشنبه 15 آبان ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش کتابخانه ملی برگزار شد و آقایان علی عمران بابایی، مدیربرنامه ریزی و علیرضا براتی، مدیر مالی به نمایندگی از شرکت، لوح گواهی‌نامه را در اختتامیه‌ جایزه سرآمدی مدیریت دانش دریافت نمودند.

خبرنامه ایمیلی

برای اطلاع سریع‌تر و راحت‌تر از مناقصات، مزایدات و اخبار مهم شرکت عمران اطلس ایمیل خود را ثبت کنید